Microsoft Kaizala 1.101.994 (ios)

Microsoft Kaizala

Microsoft Kaizala
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Grup iletişimleri ve iş yönetimi için tek bir uygulama

Microsoft Kaizala, grup iletişimleri ve iş yönetimini tek bir uygulamada gerçekleştirmeyi mümkün kılıyor. WhatsApp’ın aksine çalışanlara yönelik; açık mavi yakalıların kullanabileceği bir uygulama olan Kaizala ile sahada iletişim kurma ve işlerin yapılması kolaylaşıyor. Ücretsiz ve Türkçe dil desteğiyle gemesinin yanında basit sohbet arayüzü sunmasıyla dikkat çeken uygulama, saha çalışanları, satıcılar, ortaklar, müşterileri de içine alan tüm değer zincirinizle bağlantı kurmanızı, koordine olmanızı sağlıyor.

Basit sohbet arayüzü ile herkesin rahatça kullanabileceği bir iş yönetimi uygulaması olan Microsoft Kaizala, günü çaba sarf etmeden yönetimenizi sağlayan eylemler sunuyor. Duyuru bölümünden önemli duyurular yapıyor, güncelleştirmeler paylaşıyorsunuz. İş bölümünden çalışanlarınıza görev atamaları yapıyor ve tamamlanıp tamamlanmadığına dair bilgiler alıyorsunuz. Toplanalım bölümünden kişilere toplantı yapacağınızın haberini hızlıca veriyorsunuz. Anket bölümünden soru sorarak fikir alışveriş yapıyorsunuz. Fatura Gönderme bölümünden fatura ve giderlerinizi gönderiyorsunuz. Yapılacaklar listesi de hazırlamanız da mümkün.

Çalışanların konumlarını takip ederek işleri etkili bir şekilde koordine etmenizi sağlayan Canlı Konum özelliğine sahip olan Microsoft Kaizala’nın ücretli sürümü de bulunuyor. Organizasyon grup yönetimi, kullanıcı yönetimi, herkese açık grup oluşturma, özel eylem yayınlama, gelişmiş raporlama ve analiz ek özellikler arasında. Çevrimdışı ve 2G bağlantıyla kullanılabilen ücretsiz sürüm de gayet yeterli. Birebir hiyerarşik grup sohbet, medya ve doküman paylaşımı, anket ve duyurular için dahili eylemler, iş yönetimi, Kaizala’nın ücretsiz sürümünde olan özellikler arasında.

YORUMLAR