Migros Sanal Market 5.6.3 (ios)

Migros Sanal Market

Migros Sanal Market
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    156

  • Üretici

    Migros

Migros Sanal Market uygulamasıyla akıllı telefonlarınızdan market alışverişlerinizi yapabilir ve kapınıza kadar getirtebilirsiniz.

Migros Sanal Market uygulamasıyla iOS cihazlarınızdan market alışverişlerinizi oturduğunuz yerden yapabilirsiniz.

Evden çıkmadan istediğiniz ürünleri kapınıza kadar getirtebileceğiniz Migros Sanal Market uygulaması, market reyonlarını kategoriler şeklinde önünüze getiriyor. Satın almak istediğiniz ürünün kategorisine girdikten sonra onlarca çeşit ürüne ulaşabileceğiniz uygulamada, sepetinize eklemek istediğiniz ürünü adet miktarına kadar seçerek alışverişinize devam edebiliyorsunuz. Sebze-meyve, kahvaltılık, et-balık, gıda-şekerleme, içecek, deterjan ve temizlik, kozmetik, ev-pet gibi kategorilerde binlerce ürün sunulan uygulamada, minimum 60 TL’lik sipariş vermeniz gerekiyor.

Siparişlerinizi tamamladıktan sonra online ödeme veya kapıda ödeme seçeneklerinden birini seçerek, ya da geçerken uğra seçeneğini işaretleyerek siparişlerinizi hazır olarak teslim alabilmenize olanak sağlayan Migros Sanal Market uygulamasında Migros’un kampanya ve indirimlerinden de faydalanabiliyorsunuz. Siparişlerinizin teslim edilmesini istediğiniz saatler için Bölgesel Kapasite bölümünü inceleyebileceğiniz ve seçtiğiniz saat aralığında siparişlerinizi sizlere ulaştıran Migros Sanal Market uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR