Mirror Effect HD Free

Mirror Effect HD Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mirror Effect HD Free ile iOS cihazlarınızda kolayca yansıma ve ayna efektlerini fotoğraflarınıza ekleyebilirsiniz.

Mirror Effect HD Free uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir fotoğraf düzenleme uygulaması ancak diğer fotoğraf uygulamalarının aksine tek bir özelliğin birden fazla çeşidini sunan yapısı sayesinde biraz özelleştirilmiş bir uygulama diyebiliriz. Eğer bütünsel ve her konuyu kapsayan bir fotoğraf düzenleme uygulaması arıyorsanız işinizi görmeyecektir ancak resimlere yansıma ekleme özelliğinin gelişmiş yanlarına ihtiyacınız varsa mobil cihazlarınıza kurabilir ve ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Markette pek çok benzer yansıma yapma uygulaması mevcut ancak bunların pek çoğu sorunlu olarak çalışıyor veya istenen sonuçları vermiyor. Mirror Effect HD Free hem basit arayüzü hem de tüm özelliklerinin başarıyla çalışması sayesinde bu konuda diğerlerinin önüne geçmeyi başarıyor diyebilirim.

Uygulamanın temel özelliklerini listelemek gerekirse;

  • Ayna ve yansımaları farklı yönlere verme
  • Yansımaları karakteristik özelliklerini ayarlama
  • Ek düzenleme ve efekt seçenekleri
  • Tüm cihazlar için uyumluluk

Uygulamada bazı fazladan efekt ve düzenleme seçenekleri yer alsa da, bunlara çok bel bağlamamanızı öneriyorum. Ancak yansıma görüntüler oluşturmakta çok başarılı olduğu için bu efektlerin fotoğrafları renklendirmede işe yarayacağına inanıyorum. Tüm işlemlerinizi tamamladıktan sonra fotoğraflarınızı cihazınıza kaydedebilir veya sosyal ağ hesaplarınızdan arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.