MOLOME
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlar için geliştirilen başarılı bir fotoğraf paylaşma uygulaması olan MOLOME ile iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınız üzerinde bulunan resimlerinizi paylaşabilirsiniz.

MOLOME hayatınızı çektiğiniz fotoğraflarla paylaşmanın kolay ve eğlenceli bir yoludur. Telefonunuzu kapın, bir fotoğraf çekin ve uygulamanın içerisinde bulunan farklı 14 filtreyi fotoğraflarınıza uygulayarak, arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın.

Çekeceğiniz fotoğraflarınızı MOLOME'un sosyal ağı üzerinde diğer kullanıcılarla paylaşarak, fotoğraflarınızı dünya üzerinde uygulamayı kullanan diğer kullanıcılarla buluşturabilirsiniz. Ayrıca isterseniz uygulama sayesinde hazırladığınız fotoğraflarınızı kolayca Twitter ve Facebook üzerinden de paylaşabilirsiniz.

Paylaştığınız fotoğraflar diğer kullanıcılar tarafından beğenildiğinde veya fotoğraflarınıza yorum yapıldığı zaman MOLOME sizi uyaracaktır. Böylece uygulama sizinle diğer kullanıcılar arasında yoğun bir etkileşim sağlayacaktır.

MOLOME'u iOS cihazlarınız üzerine yükleyerek hayatınızdan kareleri hemen diğer kullanıcılarla paylaşmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR