Monkey Jet

Monkey Jet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Monkey Jet mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Monkey Jet boş vakitlerinizi keyifli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olan ve bolca aksiyon içeren bir mobil sonsuz koşu oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Monkey Jet'te sevimli bir maymun süper kahraman olarak karşımıza çıkıyor. Kahramanımız sırtındaki jet motoruyla tropikal bir adanın üzerinde gezinti yapıyor ve karşısına çıkan engelleri aşmaya çalışıyor. Biz de ona yardımcı olarak aksiyonun içerisine dalıyoruz.

Monkey Jet'te temel amacımız süper maymunumuz sürekli yoluna devam ederken sağa ve sola kayarak karşısına çıkan engellere çarpmamasını sağlamak. Bunun yanısıra yolumuzda karşımıza çıkan altınları toplayarak kazandığımız puanı artırabiliyoruz. Parmağımızı ekranda basılı tuttuğumuzda süper maymunumuz jet motorunu aktifleştiriyor ve çok daha hızlı yol alıyor.

Monkey Jet içinde birçok fakrlı kahraman seçeneği yer almakta. Oyunu oynadıkça bu kahramanların kilidini açabiliyorsunuz. Renkli ve kaliteli grafiklere sahip olan Monkey Jet her yaştan oyun severe hitap etmekte.

YORUMLAR