Motion Stills 1.0.0 (ios)

Motion Stills

Motion Stills
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Motion Stills, iPhone ile çekilen Live Photo'ları animasyonlu GIF'e çevirme uygulaması.

Motion Stills, iPhone 6s / 6s Pus ile çektiğiniz Live Photo’ları kaliteli animasyonlu GIF’e çeviren bir mobil uygulama. Google’ın imzasını taşımasıyla öne çıkan uygulama çekim esnasındaki titremeleri ortadan kaldırma yeteneğine de sahip ki 6s’in kamerasında optik görüntü stabilizasyonu özelliği olmadığını düşünürsek oldukça faydalı.

Google’ın stabilizasyon teknolojisini kullanarak geliştirdiği Live Photos uygulaması, iPhone’unuzla çektiğiniz standart videoları Live Photos formatına çeviren bir uygulama değil. Live Photos özelliğini destekleyen iPhone’a sahipseniz çektiğiniz Live Photo’ları – bittiğinde başa saran - GIF formatına dönüştürmek için kullanabileceğiniz bir uygulama Motion Stills.

Live Photo’ları GIF’e çevirerek tüm cihazlarda görüntülenmesini sağlayan uygulamayla elde ettiğiniz görüntülerden kısa bir film de oluşturabiliyorsunuz. Sadece kaydırma hareketiyle GIF’lerinizi birleştirdikten sonra sosyal ağlarda paylaşma, Live Photos akışınızdan tüm filmlerinize tek tek göz atma şansına sahipsiniz.

Eski iPhone'unuzda Live Photos Çekebileceğiniz En İyi 5 Uygulama