Mug Life 1.0.5 (ios)

Mug Life

Mug Life
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fotoğrafları animasyonlu üç boyutlu hale getirin.

Mug Life, fotoğrafları üç boyutlu yapma işinden en iyilerden biri. iOS platformuna özel çıkan, iPhone ve iPad'de kullanılabilir fotoğraf uygulamasıyla herhangi bir sabit portre fotoğrafı alıp üzerinde oynayabiliyor, animasyonlu hale getirebiliyorsunuz. Kendinizin, arkadaşlarınızın, hayvanınızın veya bir ünlünün portre fotoğrafında deneme yapabiliyorsunuz. İlginç bir uygulama; denemenizi isterim.

Kendi başınıza, ailenizle veya arkadaşlarınızla birlikte kullanırken eğleneceğiniz türde fotoğraf uygulamalarından biri. Uygulama, herhangi bir fotoğrafı animasyonlu üç boyutlu hale getiriyor. Şöyle ki; Aktardığınız fotoğrafta yüzün hareketli bölgeleri algılanıyor ve noktalarla belirtiliyor. O noktalar üzerinde oynama yaparak fotoğrafı canlandırıyorsunuz. Dilerseniz hazır emojileri de fotoğrafınıza uygulayabiliyorsunuz. Hazır animasyonları indirip fotoğrafınıza yapıştırma şansına da sahipsiniz.

Topluluğun ortaya çıkardığı komik canlı fotoğrafları da gösteren uygulama, mini bir düzenleme menüsüyle geliyor. Fotoğrafınızın hemen altından animasyonu oynatıp durdurma, süresini ayarlama, yüz ve göz ayarı ve yansıtma seçeneklerine ulaşıyorsunuz.

YORUMLAR