Music Download For SoundCloud

Music Download For SoundCloud
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Music Download For SoundCloud, normalde ücretli olan uygulama için yapılan kampanya sayesinde ücretsiz olarak indirerek SoundCloud ile müziğe doyun.

Music Download For SoundCloud, müziksiz yapamam ve müzik keydimi kendime özel yaşarım diyenler için geliştirilen bir iOS uygulamasıdır. Uygulama normalde 1.99 TL karşılığında satılmaktadır. Fakat şu an kampanyaya girdi ve ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.

Uygulama popüler müzik platformu SoundClound üzerindeki şarkılar arasında arama yapmanızı ve istediğiniz şarkıyı dinleyebilmenizi sağlamaktadır. Ayrıca indirmek için uygun olan şarkıları iPhone ve iPad'lerinize indirebiliyorsunuz.

Online olarak müzşk araması yapabileceğiniz uygulamanın tasarımı oldukça hoş. İçerisinde bulunan müzik ve video oynatıcı sayesinde istediğiniz şarkılara ulaşarak keyifli bir şekilde dinleyebilirsiniz. Oynatıcının özellikleri arasında tekrar ve karışık çalma modu ile uyku saati gibi işinize yarayacak işlemler bulunuyor.

Uygulamanın en iyi özelliklerinden bir tanesi ise kendinize özel çalma listeleri oluşturabilmeniz, varolan listeyi düzenleyebilmeniz ve canınız istediğinde bu listeleri silebilmenizdir.

Kategoriler altında istediğiniz müzikleri arama ikmanı sunan Music Download uygulamasını müzik dinlemek ve müzik indirmek için ücretsiz yükleyerek kullanabilirsiniz.

Not: Uygulama geçici bir süreliğine ücretsizdir. Bu süre sonunda tekrar ücretli olarak sunulmaya devam edecektir.

YORUMLAR