Music Memos 1.0 (ios)

Music Memos

1.0
Music Memos
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Music Memos, Apple'ın gelişmiş müzik kayıt ve düzenleme uygulaması.

Music Memos (Müzik Notları), Apple’ın şarkı yazarlarına özel hazırladığı hem iPhone hem de iPad’de kullanılabilen yeni uygulaması.

Telefon veya tabletinizi kullanarak gitar, piyano, vokal veya çaldığınız başka bir müzik enstrümanını yüksek kalitede (sıkıştırılmamış olarak) kaydedip düzenlemeler yapabileceğiniz gelişmiş bir müzik kayıt uygulaması olan Music Memos, sade tasarlanmış bir arayüze sahip olduğundan kayıt işlemlerini yapmak ve sonrasında da çalışmanızı paylaşmak son derece basit.

Uygulamayı benzerlerinden ayıran en büyük özelliği şarkıyı çalmaya başladığınız vakit sizi dinleyip öneriler sunması. Örneğin; gitar çalarken uygulama ritminize uygun bateri ve basları vermeye başlıyor. Veyahut sadece sesinizle kayıt yaparken arkaya farklı müzik enstrümanları ekleyebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra gitar çalmaya yeni başlamış kişilerin aradığı akort etme de uygulamada mevcut. Yerleşik enstrüman akort aletini kullanarak gitarınızın akordunu saniyeler içerisinde kolaylıkla yapabiliyorsunuz. Çalınan parçaları otomatik olarak analiz ederek akorları görüntülemesi de etkileyici özellikleri arasında.

Apple’ın her uygulaması gibi Türkçe dil desteğiyle gelen müzik kayıt uygulamasında iCloud Drive desteği de bulunmakta ki bu sayede iPhone’unuzla kaydettiğiniz parçanızı iPad’inizde düzenleme şansınız oluyor. Tabii ki paylaşmada da büyük kolaylık sağlıyor.

YORUMLAR