My Cam 3.5.1 (ios)

My Cam

My Cam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Cam ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır ve kullanıcılara çok sayıda düzenleme seçeneği sunmaktadır.

My Cam fotoğraflarınızı düzenlemek ve onları bambaşka bir hava katmak için kullanabileceğiniz kapsamlı bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Kapsamlı içeriğiyle öne çıkmasına rağmen kolay kullanım özellikleri sunmakta. Bu sayede teknik bilgi sahibi olmasanız bile My Cam’i kullanarak fotoğraflarınızı dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Özellikle Instagram ve benzeri fotoğraf paylaşma platformlarını aktif olarak kullananlara hitap eden bu uygulamada gerçek zamanlı HDR efektinden tutun da, kolaj yapma kalıplarına kadar geniş yelpazede fotoğraf düzenleme seçenekleri sunuluyor.

My Cam’de yer alan gelişmiş özellikler sayesinde az ışıklı ortamlarda bile net fotoğraflar çekebilirsiniz. Uygulama ışık ayarlarını otomatik olarak ayarlıyor. Buna ek olarak ışık ayarlamalarını manuel olarak da yapabilirsiniz. 60’dan fazla filtreye sahip olan My Cam’de birkaç filtreyi üst üste ekleyebilirsiniz. Bu sayede kendi orijinal çalışmalarınızı yaratabilirsiniz. Elbette bunlara ek olarak basit düzenleme seçenekleri de sunulmakta. Kesme, kırpma, taşıma işlemlerini de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Kısacası My Cam dolu dolu bir içeriğe sahip. Buna rağmen kolaylıkla kullanılabiliyor ve herhangi bir sorun yaşatmıyor.