My Data Manager 3.5.3 (ios)

My Data Manager

My Data Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    206

  • Üretici

    Mobidia Technology

My Data Manager uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızda ne kadar veri harcadığınızı kolayca görebilirsiniz.

My Data Manager uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızın internet bağlantılarının ne kadar veri kullandığını kolayca ölçebileceğiniz ücretsiz uygulamalardan bir tanesi. Hem iyi tasarlanmış arayüzü hem de kolay yapısı sayesinde veri tüketiminize dair tüm raporları ve bilgileri anında görebiliyorsunuz.

Pek çok telefon üreticisi ya da hat operatörü maalesef sağladıkları veri bağlantıları için kotalar koyuyorlar ve bu kotaların kullanıcılar tarafından aşılması durumunda ek ücretler talep ediyorlar. Dolayısıyla, mobil cihazlardaki veri kullanımını takip etmek zaruri hale geliyor ve kotanın ne kadar kaldığını bilmek her kullanıcının unutmaması gerekenlerden birisi.

Uygulamayı sürekli olarak açıp kontrol etmek istemeyenler ise uygulamada bulunan alarm ve hatırlatıcı özellikleri sayesinde otomatik olarak belli bir sınırı aştıklarında uyarılabiliyorlar. Aynı zamanda harcadığınız veri bağlantısına dair tarihçe ve kayıtlar da tutuluyor, böylece zaman içerisindeki veri harcama istatistiklerine erişmek mümkün hale geliyor.

My Data Manager tam olarak ne kadar veri harcandığını gösterebildiği için hangi internet paketini seçeceğinize de daha kesin bir şekilde karar verebiliyorsunuz. Aynı zamanda, son zamanlarda kurduğunuz uygulamalardan birisinin veri tüketimini arttırdığını düşünüyorsanız bunu kontrol etmek de mümkün.

3G bağlantısında ne kadar kota harcadığını merak eden tüm okuyucularımızın iOS cihazlarında güvenle kullanabilecekleri uygulamalar arasında.

YORUMLAR