My Love 1.7 (ios)

My Love

1.7
My Love
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Love, iPhone ve iPad sahibi kullanıcıların sevgilileri ile kaç gündür birlikte olduklarını görebileceğiniz kullanışlı ve eğlenceli bir iOS uygulaması.

My Love, hayatınızın aşkı ile kaç gündür birlikte olduğunuzu gün, hafta ve yıl olarak farklı tarih formatlarında en ince ayrıntısına kadar görebilmenizi sağlayan yararlı bir iOS uygulaması. Son derece basit bir kullanıma sahip olan My Love ile ilişkinizin kaç gün olduğunu görebilmek için, ilk olarak sevgilinizin adını ve ilşkinizin başladığı tarihi girmeniz gerekiyor. Bu iki bilgiyi yazdıktan sonra uygulama çalışıyor ve size ilşkinizin ne zaman başladığını ve ne kadar zamandır devam ettiğini gösteriyor.

Standart tarih formatı olarak ekranın üstünde gösteren uygulama, hemen altında ise sadece ay, hafta ve gün olarak da ne kadar birlikte olduğunuzu gösteriyor. Sadece sevgiliniz için değil, nişanlınız ve eşiniz için de kullanabileceğiniz uygulamanın en güzel yanı ise, sadece yıl dönümlerini kutlamanızı değil, farklı günlerde de kutlama yapmanızı sağlaması. Örneğin uygulama ilişkinizin 50. ayı dolduğunda yada 250. günü dolduğunda bunu size bildiriyor ve canınız isterse kutlamanızı sağlıyor. Bu tür günlerde sevdiğinize ufak hediyeler ile sürprizler yaparak ilişkinizin daha canlı kalmasını sağlayabiliyorsunuz.

Uygulamanın şüphesiz en çok işe yarayacağı yer ise sosyal medya platformları. Kıskanılcak derecede güzel bir ilişkiniz varsa ve uzun süredir devam ediyorsa, Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya platformları üzerinden paylaşarak tüm tanıdıklarınızın ne kadar süredir birlikte olduğunuzu görmesini sağlayabiliyorsunuz.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamanın Android versiyonu da bulunuyor. Hem Android hem de iOS versiyonunu hemen ücretsiz olarak indirerek ilişkinizin süresini daha yakından takip edin.