My Movie Maker 1.0.2 (ios)

My Movie Maker

My Movie Maker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Movie Maker iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz sade ve kullanışlı bir video düzenleme uygulamasıdır.

My Movie Maker ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir video düzenleme uygulamasıdır. Mutlu ve ilginç anlarınızı ölümsüzleştirmek, arkadaşlarınıza hoş sürprizler hazırlamak istiyorsanız My Movie Maker’ı mutlaka denemelisiniz.

Uygulamayı kullanarak kısa videolarınızdan ve fotoğraflarınızdan oluşan muhteşem videolar oluşturabilirsiniz. Işıklar, kamera ve motor! Hazırsanız başlayabilirsiniz. Uygulama son derece kolay kullanım özelliklerine sahip. Video düzenleme konusunda teknik bilgiye sahip olmasanız bile yönlendirmeleri takip ederek birbirinden güzel görünen videolar oluşturabilirsiniz. Eklediğiniz videolara ve fotoğraflara dilerseniz yazı da ekleyebilirsiniz.

Uygulamada daha fazla tema olsaydı daha iyi olurdu. Böylece kullanıcılar farklı tarzlarda videolar hazırlayabilirlerdi. Fakat bu hali de çok yetersiz sayılmaz. Videolarınızı dilediğiniz gibi oluşturduktan sonra onları Facebook’ta paylaşabilir veya cihazınıza kaydederek daha sonra YouTube’a yükleyebilirsiniz.

Özet olarak videolarınızı daha ilginç kılmak istiyorsanız tamamen ücretsiz olarak sunulan My Movie Maker’ı denemek isteyebilirsiniz.

YORUMLAR