My Salad Bar 1.0.4 (ios)

My Salad Bar

My Salad Bar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Salad Bar, salata barın işletmesini aldığınız ücretsiz ve uzun soluklu bir iOS oyunu.

My Salad Bar, adından da anlayacağınız üzere etle araları iyi olmayan genellikle sebze ağırlıklı beslenen vejeteryanlara kapılarını açan bir işletmeyi yönettiğimiz iOS oyunu.

iPhone ve iPad’imizde ücretsiz oynayabildiğimiz zaman yönetimi oyunları arasında olan My Salad Bar’da sağlıklarına son derece dikkat eden müşterilerimize hizmet veriyoruz. İşletmemize gelen müşteriler genellikle salata, wrap, yeşil çay, detoks suyu, yoğurt, meyve salatası, cheesecake gibi kalorisi fazla olmayan, az yağlı ürünleri tercih ediyorlar.

Salata barımıza gelen müşterileri en iyi şekilde karşılamamız birinci vazifemiz ancak menülerimizi genişletmezsek devamlı müşterilerimizi de rahatlıkla kaçırabiliyoruz. İşletmemizin devamlılığını sağlamak adına menüleri müşterilerin istediği şekilde ve olabildiğince hızlı sunmanın yanında yeni malzemeler alarak menülerimizi çeşitlendirmemiz gerekiyor.

Onlarca sağlıklı içecek ve yiyecekler sunabildiğimiz oyunda ilerleyiş tüm zaman yönetimi oyunlarıyla aynı. Kısa bir eğitim sürecinin ardından mutfağa giriyoruz ve gelen müşterilerin menülerini hızlıca hazırlıyoruz. Menüsünü istediği gibi teslim ettiğimiz müşteriler bize ekstra para kazandırırken, fazla beklettiğimiz ve menüsünü karıştırdığımız müşteriler işletmemize bir daha uğramıyor ve bizi ciddi zarara sokuyorlar.

YORUMLAR