Mynet Finans 1.5.3 (ios)

Mynet Finans

Mynet Finans
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mynet Finans, borsa, altın, döviz ve finans haberlerini güncel olarak okumak ve takip etmek isteyen iPhone ve iPad sahiplerinin kullanabileceği ücretsiz bir iOS uygulaması.

Mynet Finans, ekonomi ve finans bilgilerini güncel tutmak ve sürekli takipte olmak isteyen iPhone ve iPad kullanıcılarının ücretsiz olarak indirip yararlanabileceği bir iOS finans uygulaması.

Uygulama üzerinden BIST, altın, döviz ve borsayı dilediğiniz zaman ve yerde takip etme imkanına sahip oluyorsunuz.

Pek çok özelliği sahip olan Mynet Finans, mobil cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz en kapsamlı finans uygulamalarından da bir tanesi diyebilirim.

Mynet Finans Özellikleri:

  • Gecikme olmadan canlı borsa ile BIST verilerine ulaşma
  • Döviz, altın, emtia MErkez bankası ve serbest piyasa fiyatlarının takibi
  • Dünya borsaları takibi
  • Güncel ekonomi haberleri
  • Ekonomik takvim
  • VOB kontratları, vadeler ve fiyatları izleme

7 gün 24 saat boyunca aktif şekilde hizmet veren uygulama, sadece basit anlamda ekonomi haberlerini takip etmek isteyen kullanıcılar için yararlı olacağı gibi, profesyonel anlamda finans sektöründe çalışan ya da sıkı takip eden kullanıcılar için de oldukça yararlı olabiliyor.

Borsaya, döviz kurlarına, piyasaya, altoın fiyatlarına ve daha bir çok finansal bilgiye sahip ve hakim olmak istiyorsanız, Mynet Finans uygulamasını hemen ücretsiz olarak iPhone ve iPad'lerinize indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR