Namaz Hocası

Namaz Hocası
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Namaz Hocası namaza başlamak isteyen ve bu konuda yardım alabilecekleri güvenilir bir rehber arayan kullanıcılara hitap eden bir uygulamadır.

Namaz Hocası namaz kılma konusunda soruları olan ve nasıl namaz kılınacağı konusunda rehbere ihtiyaç duyan kişiler için özel olarak tasarlanmış bir uygulamadır. Uygulamada çok sayıda soruya cevap niteliği taşıyan içerikler ve resimler bulunmakta. Uygulamada yer alan talimatları doğru bir şekilde uygulayarak ilerlerseniz namazı kurallarına göre kılmış olursunuz.

Namaz Hocası'nda abdest nasıl alınır, namaz nasıl kılınır gibi soruların yanında duaların hikmetleri, oruç hakkında bilgiler, Hac ibadeti ve farzlar hakkında da geniş çapta bilgiye erişebilirsiniz. Temiz ve sade bir arayüzde sunulan bu bilgiler kullanıcıların kolayca ulaşabileceği bir şekilde sunuluyor. Aradığınız her türlü bilgiye menüden veya arama özelliğini kullanarak erişebilirsiniz. Uygulamada bazı içeriklerin temsili resimlerle zenginleştirilmiş olması kullanıcılara daha bilgilendirici bir deneyim yaşatıyor.

Uygulamanın en dikkat çeken özelliği ise sorular kısmında kullanıcılara akıllarını meşgul eden sorulara göz atma fırsatı vermesi. Konularına göre gruplandırılmış bu sorular kullanıcıların zihnini berraklaştırmak için ayrıntılı olarak cevaplanmış.

Namaz kılmak istiyor fakat kulaktan dolma bilgiler yerine daha güvenilir bir rehber arıyorsanız Namaz Hocası size yol gösterecektir.

YORUMLAR