Nightmares from the Deep 1.4 (ios)

Nightmares from the Deep

1.4
Nightmares from the Deep
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nightmares from the Deep sürükleyici bir hikayeye sahip olan bir mobil macera oyunudur

Nightmares from the Deep eğer klasik point and click türündeki macera oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek olan bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefon ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir macera oyunu olan Nightmares from the Deep'de doğa üstü bir hikayeye tanık oluyoruz. Bir müze sahibi olan ana kahramanımızın kızı yaşayan bir ölü olan bir korsan tarafından kaçırılıyor. Küçük kızı kendi hayalet gemisine götüren korsanı durdurmaya çalıştığımız oyunda korsanın trajik geçmişini de keşfediyoruz. Sevdiği kadını küçük kızın yaşam enerjisini kullanarak canlandırmayı planlayan korsanı durdurmak için hayaletlerle dolu denizlere, harabe halindeki kalelere ve kemiklerle dolu mezarlıklara doğru yol alıyoruz.

Nightmares from the Deep'de temel amacımız karşımıza çıkan çeşitli bulmacaları çözmek ve bu sayede hikaye boyunca ilerlemek. Bulmacaları çözmek için ise etraftan çeşitli eşyaları toplamamız, ipuçlarını kovalamamız ve bulduğumuz şeyleri birleştirmemiz gerekiyor. Ayrıca karşımıza ilginç mini-oyunlar da çıkmakta.

Nightmares from the Deep 2 boyutlu el çizimi tarzında grafiklere sahip olan bir oyun. Oldukça kaliteli olan grafikler başarılı oyun atmosferiyle birleşerek oyunculara güzel bir oyun deneyimi yaşatıyor.

YORUMLAR