Nike Football

Nike Football
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nike Football, Nike ürünlerini takip edebilir ve etkinlik düzenleyebilirsiniz.

Nike Football, sizi en yeni Nike ürünlerinden ve dünya genelindeki sporcuların katıldığı etkinliklerden anında haberdar eden, aynı zamanda sporcu arkadaşlarınızla etkileşime geçmenize izin veren bir spor uygulamasıdır. Tamamen ücretsiz sunulan uygulama ile arkadaşlarınızı kendi düzenlediğiniz maçlara da davet edebilirsiniz.

Nike’ın futbol tutkunlarına özel tasarladığı resmi mobil uygulaması Nike Football, tasarımları ile büyüleyen Nike ürünlerinden özel içeriklere, ünlü sporculardan etkinliklere oldukça zengin içerikli bir uygulama. Uygulamanın öne çıkan özelliği ise sizi sporcu arkadaşlarınızla bir araya getirmesi. Maç günü ve saatini belirleyip dilediğiniz arkadaşınızı maça davet edebiliyorsunuz. Arkadaşlarınız maç alanına geldiğinde bildirimde bulunabiliyor. Bunun yanı sıra emojileri kullanarak arkadaşlarınızla istediğiniz kadar futbol hakkında konuşabiliyorsunuz.

Nike Football’un öne çıkan özelliklerini kullanabilmeniz için ücretsiz üyelik oluşturmanız gerekiyor. Eğer daha önce oluşturduğunuz bir Nike hesabınız varsa uygulamada bu hesabınızı kullanabilirsiniz. Uygulamanın Türkçe dil desteğinin de bulunduğunu belirtelim.

YORUMLAR