Ninja Dude vs Zombies 1.0 (ios)

Ninja Dude vs Zombies

1.0
Ninja Dude vs Zombies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ninja Dude vs Zombies mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Ninja Dude vs Zombies oyunculara bolca adrenalin sunmayı başarabilen bir mobil ninja oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Ninja Dude vs Zombies'de ilginç bir zombi hikayesi konu alınıyor. Zombiler bu sefer Amerika yerine Uzak Doğu'da ortaya çıkıyor ve durdurulamaz bir şekilde ilerlemeye başlıyorlar. Bu zombi istilasına karşı mücadele etme görevi ise ninjalara düşüyor. Biz de bir ninjanın kontrolünü ele alıyoruz ve kahramanımızla zombi ordularıyla heyecanlı bir savaşa girişiyoruz.

Ninja Dude vs Zombies'de kahramanımız zombiler sürekli saldırmaya devam ederken bir kulenin üzerinde sıkışıp kalıyor. Biz de ninja yıldızlarımızı kullanarak kendimizi korumaya çalışıyoruz. Ninja Dude vs Zombies kolay bir şekilde oynanabilse de reflekslerimizi etkili bir şekilde kullanmamız gerekiyor. Zombiler oyun ilerledikçe daha yoğun ve hızlı bir şekilde saldırmaya başlıyor.

Ninja Dude vs Zombies bize klasik Gameboy oyunlarını anımsatan retro tarzda bir görünüme sahip. Oyun için de birçok farklı kahraman seçeneği de bizi bekliyor.