Noktalama İşaretleri 1.3 (ios)

Noktalama İşaretleri

1.3
Noktalama İşaretleri
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Noktalama İşaretleri, kurudğumuz cümlelerin arasında yada sonunda kullanarak okumamızı kolaylaştıran ve cümle yapısını düzelten noktalama işaretlerini nasıl ve nerelerde kullanmamız gerektiğini öğreten yararlı ve ücretsiz bir iOS uyg

Noktalama İşaretleri, adından da çok net bir şekilde anlaşıldığı üzere cümlelerin yapılarını oluşturan ve kelimelerin vurgu ve tonlarını belirleyen işaretlerin nasıl ve nerede kullanılmasını gerektiğini bizlere öğreten eğitici bir iOS uygulamasıdır.

iPhone ve iPad sahiplerinin ücretsiz olarak faydalanabileceği uygulama sayesinde sizde noktalama işaretlerinin nasıl daha doğru kullanılacağını öğrenebilirsiniz.

Nokta, virgül, noktalı virgül, iki nokta, üç nokta, soru işareti, ünlem işareti, kısa çizgi, uzun çizgi, eğik çizgi ve diğer tüm noktalama işaretlerinin cümle içlerinde yada sonlarında doğru kullanımını gösteren rehber uygulama sayesinde kuracağınız cümlelerin daha anlamlı olmasını ve daha rahat okunmasını sağlayabilirsiniz.

Bir çok kişi yazı yazarken noktalama işaretlerinin kullanımına dikkat etmez. Fakat noktalama işaretleri cümleler için büyük önem taşır ve kimi zaman okuduklarımızı yanlış anlamamıza bile sebebiyet verebilir. Bu nedenle boş zamanlarınızda bu uygulama ile vakit geçirerek kısa bir sürede noktalama işaretlerinin doğru kullanımlarını öğrenebilirsiniz.

Genel kültürünüzü arttırabilecek olan bu uygulamayı hemen ücretsiz olarak indirerek iOS mobil cihazlarınız üzerinde kullanabilirsiniz.

YORUMLAR