Noteshelf 13.0 (ios)

Noteshelf

Noteshelf
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Çeşitli ortamlarda alacağınız notlarınız için Noteshelf uygulamasını kullanabilir, kendi el yazınızla not almanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Noteshelf uygulaması ile iOS işletim sistemli cihazlarınız üzerinden el yazınızla birbirinden şık notlar alabilirsiniz.

Eğlenceli ve güçlü bir not alma uygulaması olan Noteshelf, el yazınızla çeşitli notlar alabilmenizi sağlıyor. Bunun yanında notlarınıza ses kaydı ekleme, şekil çizme, çıkartmalar ekleme gibi seçenekler de sunan uygulamada sözleşmelerinizi imzalayabilir, formları doldurabilir ve belgeleri yazdırabilirsiniz. Evernote uygulaması ile senkronize edebileceğiniz Noteshelf uygulamasında Dropbox, Google Drive ve Box gibi bulut depolama servislerini de kullanabiliyorsunuz.

Not alırken kullanacağınız kalemlerin uç kalınlıklarını ve renklerini ayarlamanıza imkan tanıyan Noteshelf uygulamasında toplantı notları, proje çalışmaları, ders notları veya eskiz defteri gibi amaçlar için notlar alabilirsiniz. Hassas içeriğe sahip notlarınızı meraklı gözlerden korumak için şifreleme imkanı da sunan Noteshelf uygulamasında, notlarınızı otomatik olarak Dropbox’a yedekleyebilirsiniz. Gelişmiş özellikler sunan ve güçlü bir not alma uygulaması olan Noteshelf uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza 44,99 TL ücret ödeyerek indirebilirsiniz.

YORUMLAR