Nutmeg

Nutmeg
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nutmeg ücretsiz olarak sunulmasıyla dikkat çeken bir GIF paylaşma uygulamasıdır. Bu uygulamayı kullanarak mesajlarınıza eğlenceli GIF görselleri ekleyebilirsiniz.

Nutmeg ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir GIF paylaşma uygulamasıdır. Bu uygulamayı kullanarak farklı kategorilerde hazırlanmış sayısız GIF'e erişim sağlayabilirsiniz. Bazı GIF'ler kelimelerden katbekat fazla anlam ifade ediyor. Bu yüzden yerinde ve zamanında kullanacağınız bir GIF

Uygulamayı kullanması son derece pratik ve hızlı. Hoşunuza giden ve duruma en uygun GIF'i seçip iMessage aracılığıyla gönderiyorsunuz. Hiçbir ek ödeme yok.

Uygulamada yer alan GIF koleksiyonları her an güncellenmekte ve yenileri eklenmekte. Dolayısıyla sürekli olarak farklı GIF'ler bulabilme şansına sahipsiniz. Nutmeg'de sunulan GIF görselleri mobil cihazlara uygun olarak tasarlanmış bulunuyor.

Nutmeg'de son derece sade ve hızlı bir arayüz kullanılmış. Tüm GIF'ler akışta sunulmakta ve dilediğiniz hemen seçip gönderebilme şansına sahipsiniz. Eğer mesajlarınıza biraz farklılık katmak ve yaratıcılığın sınırlarını zorlamak istiyorsanız Nutmeg'i mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR