Order In The Court! 1.0.1 (ios)

Order In The Court!

Order In The Court!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Order In The Court! mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

Order In The Court! oyunculara renkli 8 bit grafikler ve ses efektleriyle süslenmiş retro tarzda heyecanlı bir oyun tecrübesi sunan bir mobil beceri oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Order In The Court!'da bize yılarca üniversite okumadan bir hakim olabilme imkanı veriliyor. Oyunda önemli davaları yürütmekle ve hüküm vermekle görevlendirilmiş bir hakimin yerine geçiyoruz. Fakat bir yargıç olarak yapmamız gereken şeyler bunlarla sınırlı değil. Davanın sorunsuz ve hızlı bir şekilde yürüyebilmesi için mahkeme salonunun huzurunu da sağlamamız gerekiyor. Davayı izleyen seyirciler sürekli olay çıkarma peşinde koştuğu için bu iş biraz zor olabilmekte.

Order In The Court!'ta yapmamız gereken şey izleyiciler konuştukça çekimizi vurmak ve sessizliği sağlamak. Fakat bu sessizlik uzun sürmüyor ve izleyiciler tekrar konuşmaya başlıyor, bu nedenle sürekte tetikte kalmamız gerekmekte. Seyirciler konuştukça çekicimizi vuruyoruz ve böylece davayı yürütüyoruz. Oyunda doğru zamanlama ile çekicimizi vurmamız gerekli, yoksa izleyiciler bizi dinlemiyorlar ve mahkemeyi konuşarak duraklatıyorlar.

YORUMLAR