Orkid Özel Gün Takvimi

Orkid Özel Gün Takvimi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz olarak sunulan bu uygulama ile özel günlerinizi daha detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Orkid Özel Gün Takvimi iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Adından da anlaşılacağı üzere bu uygulamanın hedef kitlesinde kadınlar bulunuyor. Bu uygulamayı kullanarak özel günlerinizi daha düzenli bir şekilde takip edebilirsiniz.

Uygulama şık görünen bir arayüzden oluşmakta ve sunulan özellikler ekranın altında dairesel bir mekanizmada sunuluyor. Parmağınızı bu mekanizma üzerine gezdirerek farklı menülere giriş yapabilirsiniz. Bu menüler arasında ana sayfa, kataloglar, regl takvimi ve sıkça sorulan sorular bulunmakta. Sıkça sorulan sorular kısmı özellikle bu konu hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacı olan kullanıcıları hedefliyor.

Ürünler kısmında ise farklı orkid ürünleri hakkında bilgiye erişim sağlayabiliyorsunuz. Dahası, bu ürünler için sunulan bilgileri farklı kişilerle paylaşma imkanına da sahipsiniz.

Regl takvimi kısmı ise bir sonraki özel gününüze ne kadar zaman kaldığını hesaplıyor. Kadınlar için son derece faydalı olacağını düşündüğüm bu uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR