Osmanlı Devri 1.1 (ios)

Osmanlı Devri

1.1
Osmanlı Devri
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Osmanlı Devri (Age of Ottoman), iOS cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz gerçek zamanlı strateji oyunu.

Osmanlı Devri, adından da tahmin edeceğiniz Osmanlı Devleti’nin yükseliş döneminde geçen bir strateji oyunu. Tarihle yakından ilgileniyorsanız oynarken iki kat keyif alacağınızı düşündüğüm yapımda Anadolu haritası üzerinden ilerliyor, boyluktan obalığa ve beyliğe kadar uzanan oldukça uzun, zorlu geçen bir dönemde üst üste savaşlara katılıyorsunuz.

Yüksek kalitede, detaylı tasarlanmış görsel çizgileriyle son derece kaliteli olduğunu gösteren gerçek zamanlı strateji oyunu Age of Ottoman oyununda ilk olarak Anadolu’ya yayılmaya çalışıyorsunuz. Anadolu’da hakimiyeti zor da olsa kurmayı başardıktan sonra Avrupa’ya açılıyorsunuz. Gece gündüz savaşlara hazırlanmak, askerlerinizi eğitmek, bir yandan da obanızın güvenliğini sağlamak elbette kolay olmuyor.

Gerçek askerleri yöneterek sayısız savaşta çarpıştığınız oyunda savaştıkça ganimet kazanıyorsunuz. Ganimetler hem ordunuzun gücünü artırmanız, hem de savaş esnasında öne çıkmanız açısından önemli. Savaş demişken oyunda üç devirde 50’den fazla savaşa katılıyorsunuz.

YORUMLAR