Otaku Camera

Otaku Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    125

  • Üretici

    Tokyo Otaku Mode Inc.

Otaku Camera, fotoğraflarınızı manga stiline dönüştürerek sanatsal fotoğraflar oluşturabileceğiniz yararlı ve başarılı bir iOS kamera uygulamasıdır.

Otaku Camera, iOS cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz ücretsiz bir kamera uygulamasıdır. Diğer kamera uygulamalarından farklı olarak Otaku Camera, fotoğraflarınıza sadece parlak ve renkli efekt ve filtreler ekleme özelliği bulundurmuyor. Bunların yanında fotoğraflarınızı manga stiline dönüştüren ve ortaya oldukça etkileyici sonuçlar çıkaran başarılı bir uygulama.

Uygulamayı kullanabilmek için, ilk olarak cihazınıza indirmeli ve daha sonra uygulamayı açarak kaynağı seçmelisiniz. İstediğiniz kaynağı seçtikten sonra dönüştürme işlemini başalatarak gerekli ekleme işlemlerini yapabiliyorsunuz. Uygulama ile değiştirmek istediğiniz fotoğrafları ister galerinizden seçebilir isterseniz yeni bir tane çekebilirsiniz. 

Uygulama içerisinde bulunan bir çok efekt ve çerçeveyi kullanarak fotoğraflarınızı hem manga stiline dönüştürüp hemde birbirinden güzel efektler ekleyerek daha da güzel hale getirebilirsiniz. ayrıca fotoğraflarınız üzerinde düzenleme işlemleri de yapabiliyorsunuz.

Sosyal medya entegrasyonu da bulunan Otaku Camera uygulaması, kullanıcıların fotoğraflarını Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal ağlar üzerinden en yakın arkadaş ve tanıdıkları ile paylaşmalarını sağlıyor.

Fotoğraf çekmeyi sevenlerin eğlenerek kullanacağına emin olduğum Otaku Camera uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR