Pacemaker DJ 1.2.0 (ios)

Pacemaker DJ

Pacemaker DJ
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pacemaker DJ müzik tutkunlarına hitap eden kapsamlı bir müzik mixleme uygulamasıdır.

Pacemaker DJ müzik tutkunlarına hitap eden bir uygulamadır ve hem iPad hem de iPhone cihazların üzerinde sorunsuzca kullanılabilmektedir. Elbette bu uygulamayı kullanabilmek için teknik bilgi birikiminiz olması gerekmekte.

Her ne kadar belirli bir bilgi birikimine sahip olan kullanıcılara hitap ediyor olsa da Pacemaker DJ mümkün olduğunca basit ve sade tasarlanmaya çalışılmış. Kullanırken herhangi bir sorun yaratmamak adına tüm fonksiyonlar düzenli bir şekilde yerleştirilmiş. Uygulama içerisinde şarkı aktarabilmek için iTunes hesabınızı kullanabilirsiniz. Buna ek olarak uygulamada Spotify desteği de sunulmakta.

Uygulamada son derece şık görünen, işlevsel bir arayüz kullanılmış. Aradığınız tüm fonksiyonlara karışık alt menülerle uğraşmadan ulaşabilirsiniz. Bir DJ’in ihtiyaç duyabileceği çoğu özellik uygulamada sunulmakta.

Bu tarz bir uygulamadan beklendiği gibi Pacemaker DJ’de de sosyal medya desteği sunulmakta. Uygulamayı kullanarak oluşturduğunuz müzikleri Facebook ve Twitter gibi sosyal platformlarda paylaşabilirsiniz.