Paltalk Video Chat Free 5.9.3 (ios)

Paltalk Video Chat Free

Paltalk Video Chat Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Paltalk Video Chat Free uygulamasını kullanarak iOS işletim sistemli cihazlarınızdan hemen video konferanslar gerçekleştirebilirsiniz.

Paltalk Video Chat Free uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak dostlarınızla yahut yeni insanlarla video konferanslar gerçekleştirebilmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulama. Uygulamayı kullanarak yapabilecekleriniz arasında canlı karaoke yapma, müzik dinleme, tartışmalara katılma ya da oyunlar oynama gibi oldukça geniş seçenekler var.

Hem kendi arkadaşlarınızla görüşebilmenizi, hem de dünya çapındaki sohbet odalarına katılarak yeni insanlarla herkese açık sohbetler gerçekleştirmenize olanak sağlaması sayesinde canınız sıkıldığında başına geçebileceğiniz bir uygulama haline geliyor. Aynı zamanda kolay kullanılır bir arayüze sahip olması, ilk başladığınızda bile zorluk çekmeden istediğiniz menülere ulaşmanızı sağlıyor.

Aynı anda 3 arkadaşınızla birden video konferansınızı gerçekleştirebilirsiniz ve herkese açık sohbet odalarının da politikadan tutun da hobilere kadar pek çok konuyu barındırması sayesinde ilgi alanlarınıza yönelik sohbetlere katılabilirsiniz.

Sohbetleri hem 3G ve LTE üzerinden, hem de Wi-Fi bağlantıları üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz ancak video konferansların bayağı bir bant genişliği kullandığını hesaba katarsanız 3G üzerinden sohbetleri pek de önermiyorum. Bu durum kısa sürede kotanızı tüketmenize neden olacaktır.

YORUMLAR