Panda Pop 1.2.1 (ios)
Panda Pop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,228

  • Üretici

    SGN

Panda Pop eğlenceli bir balon patlatma oyunudur

Panda Pop iOS işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir balon patlatma oyunudur.

Panda Pop'da yavruları kötü kalpli bir babun tarafından ormanda tuzağa düşürülerek kaçırılan anne pandaya yavrularına kavuşmasında yardımcı oluyoruz. Bu iş için havada asıılı balonların üzerine aynı renkte balonları fırlatmalı ve tutsak kalmış yavru pandaları özgür bırakmalıyız.Bu iş sırasında karşımıza çıkacak çeşitli bonuslar bize geçici güçlendirmeler sunuyor ve oyunu daha heyecanlı hale getiriyor.

Panda Pop oldukça eğlenceli ve kolay bir oynanışa sahip. Oyunun grafikleri de oldukça canlı ve göze hoş görünüyor. Bütün bunların yanında kaliteli karakter animasyonları oyunun atmosferini tamamlıyor ve oyun severlere üst düzey bir oyun tecrübesi yaşatıyor.

Panda Pop bize 90'ın üzerinde birbirinden eğlenceli bölüm sunmakta. Oyun yüksek sistem gereksinimlerine sahip değil ve bu sayede birçok farklı cihazda rahatlıkla oynanabilmekte. Her yaştan kullanıcıya hitap eden oyun başarılı bir balon patlatma oyunu seçeneğidir.

YORUMLAR