Pandora Radio 5.9 (ios)

Pandora Radio

5.9
Pandora Radio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    91

  • Üretici

    Pandora Media

Pandora hesabınızı mobil cihazınızdan takip edebileceğiniz bu uygulama ile sınırsız müzik dinleme keyfi yaşayabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek yeni müzik bulma çabalarınız istediğiniz sonuçları vermiyorsa Pandora Radio isimli bu iOS uygulaması işinizi kolaylaştıracak bir seçenek olarak göz atmanıza değecek özellikler sunuyor. Dilediğiniz şarkıcının, şarkının veya müzik türünün ismini arama motoruna girmenizle birlikte sonuçlar size liste halinde ulaştırılıyor. Size özel oynatma listeleri ile seçeneklerinin her birini sırasıyla dinlemeniz de mümkün.

1960'lı yıllardan bile müzik örneklerinizi mümkün kılan Pandora Radio ile 100'e kadar kişisel oynatma listeleri oluşturup bu müzikleri dilediğiniz zaman dinleyebiliyorsunuz. Uygulamayı kullanmak için bir hesap açmanız gerekiyor ama bununla birlikte hizmetten tamamen ücretsiz faydalanmanız mümkün.

Pandora hesabınız varsa işiniz kolay, çünkü o aktif hesabınızı bu uygulamaya aktarabiliyorsunuz. Bilgisayarda kullandığınız hesabın tüm verileri mobil cihazınıza aktarılacağı için müzik keşfetme işine sıfırdan başlamak zorunda kalmayacaksınız. iPhone veya iPad ile oluşturduğunuz listeleri masaüstü Pandora hizmetinden de takip edebiliyorsunuz.

Eğer reklamsız bir müzik keyfinin peşindeyseniz Pandora One üyesi olup sadece müzik dinlemeniz de mümkün. Pandora One üyeliği için yapmanız gereken şey aylık hizmet bedelini düzenli olarak ödemek, ancak ücretsiz olarak da bu uygulamayı tam performans kullanabiliyorsunuz.

YORUMLAR