Panna 6.5.2 (ios)

Panna

Panna
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Panna, birbirinden lezzetli yemekler pişirebilmenize yardımcı olan bir uygulamadır.

Panna, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir yemek tarifi uygulamasıdır. Birbirinden lezzetli yemekleri barındıran uygulama ile harika işler ortaya çıkarabiliyorsunuz.

Birbirinden lezzetli yemekleri bünyesinde barındıran bir uygulama olan Panna, yemek yapmayı keyifli hale getiriyor. 400'den fazla farklı türde yemek tarifine sahip olan Panna, misafirlerinize harika deneyim yaşatmanıza yardımcı oluyor. Hünerlerinizi ön plana çıkartmanıza yardım eden uygulama mutlaka telefonlarınızda olması gerekiyor. Yemek yapmayı sevenlerin mutlaka denemesi gereken Panna, yemeklerin tariflerini videolu olarak sunuyor. Böylece yemek yapmayı bilmeseniz dahi harika yemekler yapabiliyorsunuz. Yemek yapımını bir hayli kolaylaştıran Panna aynı zamanda basit menüleriyle de dikkatimizi çekiyor. Son derece sade bir tasarıma sahip olan Panna'yı kaçırmayın.

Yemek şefi gibi hissetmenizi sağlayan Panna, yemeklerinize lezzet katacak özel tarifleri ve ipuçlarına ulaşabileceğiniz bu uygulamayı çok seveceğinizi söyleyebilirim. Harika tarifleri denemek için Panna'yı mutlaka denemelisiniz. Tarifleri videolu olarak da anlatan Panna sizleri bekliyor.

Panna uygulamasını iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR