Paper Camera 3.5.0 (ios)

Paper Camera

Paper Camera
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    113

  • Üretici

    JFDP Labs

Paper Camera ile fotoğraflarınıza ve videolarınıza özel efektler uygulayabilirsiniz

Paper Camera sunduğu kara kalem çizim, karikatür, çizgi roman, pastel boya, çizgi film gibi farklı fotoğraf efekti ve video efekti seçenekleriyle öne çıkan, iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'inizde kullanabileceğiniz bir kamera uygulamasıdır.

Paper Camera fotoğraf çekme ve video kaydetme işine tamamen yeni bir bakış açısı getiriyor. Uygulama ile gerçek hayattaki görüntüler birer çizime dönüştürülseydi nasıl görüneceklerini keşfedebiliyorsunuz ve fotoğraf ve videolarınıza şık ve stil sahibi bir hava katabiliyorsunuz.

Paper Camera çekmek veya kaydetmek üzere olduğunuz görüntülere uygulayacağınız efektleri gerçek zamanlı olarak kameranızda gösterebiliyor. Bu sayede fotoğraf çekmeden veya video kaydetmeden önce çalışmalarınızın nasıl sonuçlanacağı hakkında fikir sahibi olabiliyorsunuz ve gereksiz emek verme derdinden kurtuluyorsunuz. Uygulama birçok farklı türde filtre ve efekti içermekte, dilerseniz bu filtre ve efektleri iOS cihazınızda önceden kayıtlı olan fotoğraf veya videolara da uygulayabiliyorsunuz.

Paper Camera filtre ve efekt ekleme haricinde video ve fotoğraflarınız üzerinde el ile ayar yapmanıza da imkan veriyor. Temel renk ayarları ve parlaklığın haricinde keskinlik ve çizgisellik gibi değerler uygulama aracılıyla değiştirilebilmekte.

Paper Camera ile hazırladığınız çalışmaları kolayca paylaşabilmeniz de mümkün. Uygulama çalışmalarınızı tek dokunuşla ve aynı anda Facebook ve Twitter hesaplarınız üzerinden paylaşabilmekte.

YORUMLAR