Peggle Blast 2.0.0 (ios)

Peggle Blast

Peggle Blast
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Peggle BlastPeggle Blast bolca eğlence sunan bir balon patlatma oyunudur

Peggle Blast oyunculara bağımlılık yapıcı bir oyun tecrübesi sunan ve yediden yetmişe her yaştan oyuncuya hitap eden bir mobil balon patlatma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Peggle Blast'ta temel olarak bie verilen sınırlı sayıda top ile belirlenen sayıdaki balonu patlatmaya çalışıyoruz. Toplarımız sınırlı sayıda olduğu için her bölümde ince hesaplamalar yapmamız gerekiyor. Balonları patlatırken geçici avantajlar sağlayan bonuslar işimizi kolaylaştırabiliyor. Oyunda hedef alırken büyüteç kullanabiliyoruz ve bu sayede nişan alacağımız yeri daha iyi bir şekilde görebiliyoruz. Oyun bu yapısı bize hafiften klasik bir oyun olan DX Ball'ı hatırlatmakta.

Peggle Blast oldukça kolay bir şekilde oynayabileceğiniz bir oyun. Oyunun dokunmatik kontrolleri oldukça rahat. Oyunun graifkleri de olabildiğince renkli ve canlı. Göz alıcı görsel efektler ile süslenmiş Peggle Blast seslerde  ve müziklerde de tatmin edici bir kalite sunuyor. Eğer boş zamanlarınızı güzel bir şekilde değerlendirmek isterseniz Peggle Blast hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR