Phoenix II 1.0.1 (ios)

Phoenix II

Phoenix II
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Phoenix II mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir uçak savaşı oyunudur

Phoenix II güzel grafikleri ve yoğun aksiyon içeren oynanış yapısıyla kolayca beğeninizi kazanabilecek bir mobil shoot em up.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir uçak savaşı oyunu olan Phoenix II'de uzaya çıkıyoruz ve kolonimizi istila etmeye çalışan düşmanlarla savaşıyoruz. Phoenix II, serinin bir önceki oyunu Phoenix HD'deki yapının ana elementlerini korurken birkaç değişiklik de yapıyor. Phoenix II'de dikkatinizi çekecek en büyük yenilik ise oyunda kullanılan teknoloji. Daha önceki oyunun grafikleri bir hayli güzeldi; fakat Phoenix II artık 64 bit işlemcilerin nimetlerinden faydalanıyor ve bize göz alıcı grafikler ve görsel efektler sunuyor.

Pheonix HD'deki sonsuz oyun yapısı Phoenix II'de değiştirilmiş. Artık bölüm bölüm oyunda ilerliyoruz. Fakat ilk oyunda da yer alan rastgele bölüm tasarlama yapısı yine Phoenix II'de de yer alıyor. Phoenix II'de her gün bir bölüm bu şekilde tasarlanıyor ve oyuncular 24 saat boyunca bu bölümü oynayabiliyorlar. Bir sonraki gün ise yepyeni bir bölümle karşılaşıyoruz.

Phoenix II içerisinde birçok farklı uzaygemisi seçeneği yer alıyor. 40'tan fazla gemi seçeneğini bölümleri tamamlayarak kazanacağımız para ile satın alabiliyoruz. Ayrıca sahip olduğumuz gemilerin ateş gücünü ve savunma sistemlerini de geliştirebiliyoruz.

YORUMLAR