Photo 2 Movie

Photo 2 Movie
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Photo 2 Movie ile fotoğraflarınızı kullanarak videolar oluşturabilirsiniz

Photo 2 Movie kullanıcılara fotoğraflardan video yapma konusunda yardımcı olan bir mobil video düzenleme uygulamasıdır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza veya iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Photo 2 Movie ile film rulonuzda kayıtlı fotoğrafları kullanarak slayt gösterileri hazırlayabilmektesiniz. Bu sayede farklı fotoğraflarınızı tek bir video içerisinde birleştirebiliyor ve fotoğraflarınızı değiştirme derdi olmadan görüntüleyebiliyorsunuz.

Photo 2 Movie hazırlayacağınız videolar için birçok farklı kişiselleştirme seçeneği sunmakta. Photo 2 Movie ile hazırlayacağınız videolar panaromik bir görünüme sahip oluyor. Videolarınızda kullandığınız fotoğraflar için bir arka plan belirleyebilmektesiniz. Uygulama ahşap, mermer veya cam gibi arka planlar seçmenize izin vermekte. Dilerseniz videonuza ekleyeceğiniz fotoğrafları ayrı ayrı düzenleyebiliyorsunuz. Photo 2 Movie ile fotoğraflarınızı kesebilir veya onlara filtreler uygulayabilirsiniz. Videonuzda kullanacağınız fotoğrafları dilediğiniz sıra ile video içerisine yerleştirebiliyorsunuz.

Photo 2 Movie hazırladığınız videoların arkasına konuşma kaydedip eklemenize ve müzik kütüphanenizden arkaplan müzikleri kullanmanıza imkan vermekte. Photo 2 Movie ile yaratacağınız videoları film rulonuza kaydedebilmektesiniz.

YORUMLAR