Photo Collage

Photo Collage
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarınızdaki fotoğraflarınızdan kolayca kolajlar elde etmek isterseniz bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

iPhone ve iPad cihazlarınızda fotoğraf kolajları oluşturabilmek için kullanabileceğiniz uygulamalardan bir tanesi de Photo Collage uygulaması ve özellikle kolay kullanılır yapısı ve hazır şablonları sayesinde özellikle işlemlerini hızlıca tamamlamak isteyen kullanıcılara yönelik olarak hazırlanmış. Uygulamanın arayüzü sade ve direkt olarak kolajlara yönelik olduğu için öğrenmek konusunda pek sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum.

Uygulamada bulunan onlarca farklı şablonu kullanarak kolaj yapmak istediğiniz fotoğrafları kolayca farklı sıralamalar ile yerleştirebilir ve en güzel sonuçları elde edebilirsiniz. Ayrıca şablonları teker teker denemek istemiyorsanız cihazınızı sallayabilir ve hazır şablonlardan bir tanesinin otomatik olarak gelmesini de sağlayabilirsiniz. Dilerseniz resimlerin çevresine ekleyebildiğiniz çerçeveler ve arkaplan şablonlarını da kullanabilir ve böylece daha renkli fotoğraflar elde edebilirsiniz.

Eğer elde ettiğiniz sonuçları sosyal ağlardan arkadaşlarınızla da paylaşmak isterseniz içerisindeki Facebook, Twitter, Tumblr ve Flickr paylaşma seçeneklerini kullanarak bunu gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLAR