Photo Crop 1.1 (ios)

Photo Crop

1.1
Photo Crop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad'leriniz ile fotoğraf kırpma işlemlerinizi sorunsuz ve ücretsiz şekilde bu uygulamayla tamamlayabilirsiniz.

iPhone ve iPad cihazlarınızda fotoğraflarınıza kırpma işlemleri uygulamak istediğinizde işler biraz karmaşık hale gelebiliyor. Zira piyasada yer alan pek çok fotoğraf düzenleme ve kırpma uygulaması maalesef kayıt işlemleri sırasında orijinal olan fotoğrafı siliyor ve üzerine kaydediyor. Dolayısıyla kullanıcılar fotoğraf kırpma işlemlerinin ardından maalesef orijinal fotoğraflarını kaybediyorlar ve bu nedenle kayıplara uğruyorlar.

Photo Crop bu sorunun üstesinden gelmek için kullanabileceğiniz uygulamalardan bir tanesi ve fotoğraflarınızı kırptıktan sonra onları yeni birer resim olarak kaydediyor ve dolayısıyla eski resmin kaybolmasının önüne geçiyor. Böylece hazırladığınız kırpılmış olan fotoğraf yeni bir dosya olarak galerinizde beliriyor ve onu diğerinden ayrı olarak arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Kırpma işleminin yanında uygulamada fotoğrafları döndürme ve yönünü çevirme özellikleri de bulunuyor. Bu işlemleri uyguladığınızda da dosyayı yeni olarak kaydedebilirsiniz. Uygulamanın arayüzü çok çok basit bir şekilde düzenlenmiş ve ihtiyaç duyacağınız tüm araçlar hemen elinizin altında yer alıyor. Aynı zamanda ücretsiz olarak kullanıcılara sunulduğu için kırpma işlemi için kullanılabilecek en iyi uygulamalardan birisi olduğuna inanıyorum.

Çok geniş boyutlu resim dosyaları da uygulamada hiç sorun yaşamadan işlenebiliyor ancak uygulamadan farklı ve bol seçenekler beklememenizi öneriyorum. Zira sadece kırpma ve bir kaç basit işlem için hazırlanmış olan uygulamanın başka yetenekleri yok. Bir göz atmanızı önerdiğim uygulamalar arasında yer aldığını söyleyebilirim.

YORUMLAR