Photo Sketch 4.4 (ios)

Photo Sketch

4.4
Photo Sketch
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Photo Sketch'i kullanarak fotoğraflarınıza eskiz efekti verebilirsiniz.

Fotoğraflar artık dijital makineler ile değil akıllı telefonlar ile çekiliyor. Bu gelişmeyle birlikte de artık isteyen herkes çektiği fotoğrafı çeşitli uygulamalar aracılığıyla rahatlıkla güzelleştirebiliyor. Photo Sketch ise bahsettiğimiz fotoğraf güzelleştirme uygulamalarından sadece birisi.

Ücretsiz olarak iOS kullanıcılarının hizmetine sunulan Photo Sketch, istediğiniz herhangi bir fotoğrafa karakalem ile çizilmiş efekti verebiliyor. Fotoğrafa eskiz olarak adlandırılan bu efekti verebilen alternatif birçok uygulama var. Ama ne yazık ki kalitesiz uygulamalar hem resmin çözünürlüğünü bozuyor hem de güzel bir iş çıkaramıyor. Photo Sketch ise tüm başarısız uygulamaların aksine oldukça profesyonel bir şekilde fotoğrafınızı karakalem şekline dönüştürebiliyor.

Photo Sketch, sadece karakalem efekti ile sınırlı değil. İstediğiniz diğer eskiz modellerini de bu uygulamayı kullanarak fotoğrafınız üzerinde işleme koyabilirsiniz. Bu arada fotoğrafınız üzerinden işlem yapabilmek için anlık olarak çekmeniz gerekmiyor. Dilerseniz arşivinizdeki bir fotoğrafı da Photo Sketch ile güzelleştirebilirsiniz.

YORUMLAR