Photo Transfer App 4.6 (ios)

Photo Transfer App

4.6
Photo Transfer App
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Photo Transfer App, iOS cihaz sahibi kullanıcıların fotoğraf ve videolarını paylaşmasını, transer etmesini ve yedeklemesini sağlayan yararlı bir uygulamadır.

Photo Transfer App, iPhone ve iPad kullanıcılarının fotoğraf ve videolarını farklı cihazları arasında transfer etmesini sağlayan yararlı bir uygulamadır. Uygulama üzerinde kullanıcıların transfer işlemlerini yönetebileceği gelişmiş ayarlar mevcuttur.

Kullanıcılar uygulamayı kullanarak fotoğraf ve videolarını transfer diğer cihazlarına transfer edebilir, kopyalayabilir ve yedekleyebilir. Uygulama ile bu işlemleri gerçekleştirebilmeniz için teke gerekli olan şey ise cihazların aynı WiFi ile internete bğlı olması gerektiğidir. Çapraz platorm desteği sunan uygulama ile dilerseniz Android, iOS ve hatta masaüstü bilgisayarlarınız üzerindeki fotoğraf ve videolarınızı birbirleri arasında transfer edebilirsiniz.

Özellikler:

  • Farklı cihazlar arasında fotoğraf ve video transferi
  • Fotoğraf ve video paylaşımı, yedeklemesi ve transferi yapabilme
  • Kullanımı kolay arayüz ve kullanışlı fonksiyonlar
  • Dosya transferleri yerel ağınız üzerinden yapılmaktadır

Fotoğraf ve video transfer işlemlerini başlatmadan önce uygulamanın her iki cihazınız üzerinde de yüklü olduğundan emin olunuz. ayrıca dosya transferlerini gerçekleştirebilemek için cihazların internet bağlantısına ihtiyaç vardır.

Genel olarak oldukça yararlı ve kullanımı kolay bir fotoğraf ve video transfer uygulaması olan Photo Transfer App, ücretli olmasına rağmen bu ücreti sadece bir kereliğine ödemeniz gerekmektedir. Satın aldıktan sonra sınırsız olarak uygulamayı başka bir ücret ödemenize gerek kalmadan kullanabilirsiniz.

YORUMLAR