Photo Transfer Pro 3.2 (ios)

Photo Transfer Pro

3.2
Photo Transfer Pro
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Photo Transfer Pro'yu kullanarak farklı cihazlar arasında fotoğraf transferi gerçekleştirebilirsiniz.

Photo Transfer Pro tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz pratik bir fotoğraf transfer uygulaması olarak öne çıkıyor.

Uygulamanın en iyi yanı iPhone, iPad, PC ve Mac cihazlar arasında sorunsuzca bağlantı kurabilmesi ve transfer işlemlerini son derece kısa bir zaman zarfında tamamlayabilmesi. Artık fotoğraflarınızı göndermek için mail atma, mesaj olarak gönderme veya WhatsApp üzerinden yollama gibi göreceli olarak zaman alan işlemlere girmeden tansfer edebilirsiniz.

Photo Transfer Pro'nun kullanılabilmesi için cihazların aynı WiFi ağı üzerinde bulunması gerekiyor. Bu aşamadan sonra fotoğrafların depolandığı bir kütüphane oluşturuluyor, kullanıcılar da bilgisayar üzerinden herhangi bir tarayıcıyı kullanarak bu fotoğrafları indirebiliyorlar. Sürükle-bırak gibi kullanııcların işini kolaylaştıran özelliklere sahip olan Photo Transfer Pro, aynı anda birden fazla fotoğrafı ve videoyu aktarma özelliği de sunuyor.

Genel olarak sorunsuz çalışan ve kullanıcıların işini kolaylaştıran Photo Transfer Pro, kapsamlı bir fotoğraf aktarım aracı isteyen kullanıcıların denemesi gereken türden bir yapım.

YORUMLAR