Photoshop Touch for phone

Photoshop Touch for phone
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,638

  • Üretici

    Adobe Systems Incorporated

Adobe Photoshop Touch, Adobe Photoshop yazılımıyla yaptığınız her şeyi iPhone’unuza ve iPad’inize getirebilir.

Adobe Photoshop Touch, Adobe Photoshop yazılımıyla yaptığınız her şeyi iPhone’unuza ve iPad’inize getirebilir.

Bu uygulama, resimleri düzenlemek için ihtiyaç duyduğunuz tüm Photoshop özelliklerini taşır. Resimleri birleştirmek, fotoğraflara efekt eklemek, düzenleme ayarları ve daha birçok niteliği bu uygulamada bulacaksınız. Uygulamanın en ilgi çekici özelliği de düzenlediğiniz görselin son halini Facebook ve Twitter’da arkadaşlarınızla paylaşabilmeniz.

Kaliteli görseller oluşturmak için hassas renk tonları belirleyin, filtreler kullanın ve renk ayarlamalarını belirli bir tabakaya ya da tüm kompozisyona uygulayın. Bunun yerine uygulama için tek bölge de seçebilirsiniz. Boyama efektleri ve filtre fırçalarını kullanarak bambaşka bir resim yaratın.

Photoshop ile sonsuz bir yaratıcılığa sahip olursunuz. Birleştirmek istediğiniz resimleri ya da resim parçalarını seçin. Uygulama, resimlerinizi hızlıca birleştirir. iPhone’unuzda ya da iPad’inizde kullanabileceğiniz bu uygulamanın en büyük kolaylığı, farklı cihazlardaki uygulamaları senkronize edebilmektir. Örneğin, iPhone’unuzda düzenlemeye başladığınız bir resmin düzenlenmesine iPad’inizde devam edebilirsiniz. Adobe Creative Cloud özelliği resimlerin otomatik olarak diğer cihazdakilerle senkronize olmasını sağlar. Bu özellik size 2 GB ücretsiz depolama alanı sunar. Görseller 12 megapiksele kadar desteklenir.

YORUMLAR