Pic Scanner 3.0 (ios)

Pic Scanner

3.0
Pic Scanner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pic Scanner mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir fotoğraf tarama uygulamasıdır

Pic Scanner kulanıcılara fotoğraf albümlerinde sakladıkları eski fotoğrafları dijital ortama aktarmak için pratik bir çözüm sunan bir fotoğraf tarama uygulaması olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Pic Scanner temel olarak mobil cihazınızı bir cep tarayıcısına dönüştürüyor ve bilgisayarınızı kullanmadan basılı fotoğraflarınızı dijital hale getirmenize yardımcı oluyor. Bu sayede siyah beyaz fotoğraflarınız, dijital fotoğraf makinaları çıkmadan eski fotoğraf makinalarınızla çekildiğiniz fotoğraflarınız kolayca mobil cihazlarınızda ve bilgisayarınızda saklanabiliyor.

Pic Scanner iOS cihazınızın kamerasını kullanarak bir veya birden fazla fotoğrafı aynı anda tarayabiliyor. Uygulama aynı anda taranan birden fazla fotoğrafı algılayarak onları ayırabiliyor ve otomatik olarak farklı fotoğraflar halinde kaydedebiliyor. Bu sayede zamandan kazanabiliyorsunuz. Geniş fotoğraf düzenleme seçeneklerine yer veren Pic Scanner uygulaması ile tarattığınız fotoğraflar üzerinde fotoğraf kesme ve döndürme gibi fiziksel işlemler gerçekleştirebilir, dilerseniz farklı fotoğraf efekti ve fotoğraf filtreleri ile fotoğraflarınızın görünümünü tercihlerinize göre yapılandırabilirsiniz. Pic Scanner içerisinde siyah - beyaz, sepya gibi retro filtreler ile fotoğraf keskinliği ayarı gibi çeşitli ayarlar yer alıyor.

Pic Scanner ile tarattığınız fotoğrafları albümler haline getirmeniz de mümkün. Bu sayede düzenli bir şekilde fotoğraflarınızı saklayabiliyorsunuz. Pic Scanner ile hazırladığınız fotoğrafları ve albümleri uygulama aracılığıyla sosyal medya hesaplarınız üzerinden kolayca paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR