Ping App

Ping App
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    18

  • Üretici

    Cybernetic Foundation Limited

Ping App uygulaması sayesinde dostlarınıza pingler göndererek onlara mesajlar verebilirsiniz.

Ping App uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz ilginç mesajlaşma uygulamaları arasında yer alıyor ve yazılı mesajlar, resim gönderme, sesli mesajlar yahut videolar gibi hiç bir özelliği bünyesinde barındırmıyor. Böyle anlatınca e peki nasıl mesaj göndereceğiz dediğinizi duyar gibiyim. Dilerseniz hemen uygulamanın işlevlerine bir göz atalım.

Uygulamayı kullanırken dostlarınıza direkt olarak pingler gönderiyorsunuz ve böylece onları hatırladığınızı belirtmeniz mümkün hale geliyor. Geçmişte kullandığımız telefonla çaldırarak kendimizi hatırlatma geleneğinin bir benzerini bugünle getiren uygulama, her ne kadar gelişmiş mesajlar göndermenize imkan tanımasa da, arkadaşlarınızı hatırladığınızı onlara göstermenize olanak tanıyor.

Ping App içerisinde yer alan Ping butonuna basar basmaz pinginiz gönderiliyor ve daha sonra size gelen pingleri de hemen bildirimler sayesinde alabiliyorsunuz. Kullanıcı gizliliği ve güvenliğine önem veren uygulama, sizden kişisel bilgilerinizi talep etmediği gibi rahatsızlık veren kullanıcılara engel koymanıza da izin veriyor. Ayrıca onay vermediğiniz kullanıcıların size devamlı ping gönderme hakkı da mevcut değil.

Kime kaç ping gönderdiğiniz ve kaç ping aldığınız oldukça güzel bir şekilde görüntüleniyor ve uygulamanın kolay arayüzü ile profilinizin yönetimi de çok kolay bir hale geliyor. Alternatif ve deneysel uygulamalara göz atmak isteyen kullanıcıların deneyebileceklerine inanıyorum.

YORUMLAR