PIP Camera 2.8 (ios)

PIP Camera

2.8
PIP Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    518

  • Üretici

    Fotoable,Inc.

PIP Camera uygulaması hem iPad hem de iPhone cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir selfie çekme ve efekt uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

PIP Camera uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kendi fotoğraflarınızı çekmek için kullanabileceğiniz ve böylece en güzel selfieleri elde edebileceğiniz ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve uzun süredir Android işletim sisteminde mevcuttu. Şimdi karşımıza çıkan iOS sürümünün ise Android versiyonundan hiç bir farkı yok ve uygulamanın kalitesini başarıyla devam ettiriyor.

Kolay kullanılır yapısı ve tüm fonksiyonlarını başarılı bir şekilde sunabilmesi sayesinde özçekimlerinizi daha güzel hale getirmek için denemeniz gerekenler arasında yer alan uygulama, cihazınızın kamerasını direkt olarak kullanabiliyor.

Uygulama içerisinde bulunan çeşitli çerçeve, efekt ve filtre modları sayesinde çektiğiniz görüntüleri olduklarından çok daha renkli hale getirebilirsiniz. Bu efektler ve filtreler arasında renk düzenlerini değiştirenlerden tutun da sizi çeşitli nesnelerin içerisine yerleştirenlere kadar çok çeşitli seçenekler yer alıyor. Dolayısıyla uygulamayı kullanırken pek kıtlık yaşamayacağınızı söyleyebilirim.

Çalışmalarınızı tamamladıktan sonra sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşmak ya da e-posta ile dostlarınıza göndermek de mümkün. Uygulamada yer alan reklamları kaldırmak ve bazı ekstra özelliklere kavuşmak için uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanabilir ve böylece çok daha renkli, eğlenceli ve güzel görünen fotoğraflar elde edebilirsiniz.

iOS cihazınızın hem ön hem de arka kamerasını kullanabilen uygulamayı özçekim fotoğraflar hazırlamak için kesinlikle denemeniz gerektiğine inanıyorum.

YORUMLAR