Piper Mobile 1.0.4 (ios)

Piper Mobile

Piper Mobile
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Piper Mobile, Piper ev güvenliği takip cihazlarını iOS cihazlarınız üzerinden kontrol edebileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

Piper Mobile, ev güvenlik ve otomasyon  cihazı Piper sahiplerinin iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde ücretsiz olarak kullanabilecekleri bir iOS uygulamasıdır.

Dünyanın ilk ev güvenlik ve otomasyon sistemi olan Piper ile evinizde yokken evinizde neler olup bittiğini görebilir ve Piper Mobil iOS uygulaması yardımıyla Piper cihazınızı kolayca kontrol edebilirsiniz.

Herhangi bir abonelik veya aylık ücrets ödemenize gerek kalmadan ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Piper Mobile ile nerede olursanız olun, evinizi her zaman kolay ve hızlı bir şekilde gözetleyebilirsiniz. Böylece tatile çıktığınız zamanlarda bile gözünüz arkada kalmaz.

Canlı olarak evinizde neler olduğunu görebileceğiniz, daha önce Piper ile kaydedilmiş videolara göz atabileceğiniz, çeşitli elektronik cihazlarınızı kontrol edebileceğiniz, evinizin sıcak ve nem bilgilerini öğrenebileceğiniz, farklı güvenlik kuralları tanımlayabileceğiniz ve çok daha fazlasını yapabileceğiniz Piper ve Piper Mobile ikilisi evinini güvende tutmak isteyen kullanıcıların bir numaralı tercihi olacak.

Evinizde olan hareketlilikleri ve kural ihlallerini iOS cihazlarınız üzerine bildirim olarak gönderen uygulama sayesinde anlık olarak olası tehlikelere karşı önlem alabilir ve evinizi güvende tutabilirsiniz.

YORUMLAR