Planner 5D 2.7.21 (ios)

Planner 5D

Planner 5D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Planner 5D uygulamasını kullanarak iPad cihazlarınızdan hemen evinizin dekorasyonunu sanal olarak düzenlemeye başlayabiliyorsunuz.

Planner 5D uygulaması, iPad kullanıcılarının mobil cihazlarından kendi evlerinin dekorasyonunu ve planlamalarını yapabilecekleri bir tasarım uygulaması olarak karşımıza çıktı. Evinizi yenilemek, yeni bir eve çıkmak ve bu evin yerleşim planlarını kolaylıkla önceden yapabilmek istiyorsanız sahip olabileceğiniz en iyi alternatiflerden birisi olduğunu da söyleyebilirim. Kolay kullanımı ve sorunsuz çalışan yapısıyla da dikkat çeken uygulamanın temel özelliklerine hep beraber göz atalım.

Uygulamanın içerisinde hem kendi kat planınızı yaratma hem de varolan şablonlardan faydalanarak bir daire seçme şansınız mevcut. Dolayısıyla şablonlar sizin evinize uygun olmazlarsa sıfırdan bir daire çizebiliyor ve duvar rengi gibi seçimleri de dilediğiniz gibi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Tabii ki evin içerisine yerleştirilecek eşyalar da çok önemli. Uygulamanın sunduğu ve genelde büyük yapı mağazalarının kataloglarından alınmış olan mobilya ve eşya seçimleri sayesinde evinizi olabildiğince alacağınız ürünlere uygun bir şekilde dekore etmeniz mümkün. Seçilen mobilyaların renklerinin seçimleri gibi olanaklar da dekorasyon işlemleriniz sırasında emrinizde.

Yaptığınız değişiklikleri geri almak isterseniz kullanabileceğiniz geri butonunun yanında yenile butonu da mevcut ve böylece değişimleri dilediğiniz gibi yönetme şansınız var. Hem 2D hem de 3D olarak evinizi görüntülemenizi sağlayan Planner 5D, böylelikle dostlarınızla ev planınızı paylaşmak istediğinizde görünümün tam da istediğiniz gibi olmasına yardımcı oluyor.

Ev tasarımı ve dekorasyonu konusunda kendini geliştirmek isteyenler de uygulamadan faydalanmak isteyeceklerdir. Kesinlikle göz atılmadan geçilmemesi gereken araçlardan bir tanesi olduğunu düşünüyorum.

YORUMLAR