Please, Don't Touch Anything 1.0 (ios)

Please, Don't Touch Anything

1.0
Please, Don't Touch Anything
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Please, Don't Touch Anything eğlenceli bir mobil bulmaca oyunudur

Please, Don't Touch Anything oldukça ilginç bir yapıya sahip olan, basit görünümüne rağmen birhayli eğlenceli olmayı başarabilen bir mobil bulmaca oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olan Please, Don't Touch Anything!'de merakına yenik düşen bir kahramanın yerine geçiyoruz. Maceramız bir gün bir arkadaşımızı iş yerinde ziyarete gitmemizle başlıyor. Arkadaşımızla sohbet ederken bir anda tuvalet molası vermesi gerekiyor. Arkadaşımız mola vermeden önce bize hiçbir şeye dokunmamamız gerektiğini söylüyor ve bizi odada tek başımıza bırakıyor. Peki bizz ne yapıyoruz? O büyük kırmızı düğmeye dokunuyoruz ve coşkuyu veriyoruz. Bu noktadan sonra geri dönülemez bir olaylar zincirini de başlatmış oluyoruz.

Please, Don't Touch Anything'de düğmeye dokunduktan sonra karşınıza birçok farklı bulmaca çıkıyor. Bu bulmacaları nasıl çözdüğünüze göre oyun farklı sürpriz sonlarla bitmekte. Oyunun biraz Papers, Please'e benzer bir yapısı var. Retro tarzda grafikler çizgisel olmayan bir hikayeyle birleşiyor. Oyun size her oynadığınızda farklı bir heyecan sunabilmekte.

YORUMLAR