Pocket Light Meter 9.0 (ios)

Pocket Light Meter

9.0
Pocket Light Meter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pocket Light Meter, iPhone ve iPad'leriniz ile birlikte kullanabileceğiniz ücretsiz bir ışık ölçer uygulamasıdır.

Pocket Light Meter, iOS kullanıcılarının ücretsiz olarak yararlanabileceği ve içerisinde ışık ölçer barındıran faydalı ve başarılı bir uygulamadır. Uygulama fotoğrafın yüzeyine yansıyan ışığı ölçerek karşılıklı hesaplama yapılmasına olanak sağlar.

Oldukça sade ve kullanımı kolay kolay bir uygulama olan Pocket Light Meter, kadraj, kaydetme ve tutma butonları barındırmaktadır. Fotoğraflarınızın ISO değerini arttırarak daha parlak görünmesini veya azaltarak daha az ışıklı görünmesini sağlayabilirsiniz. Kadraja dokunarak istediğiniz bölgeyi seçerek bu bölge üzerinde gerekli gördüğünüz düzenlemeleri yapabilirsiniz. Tutma butonu uygulamanın olduğu şekilde donmasını sağlarken, kaydetme butonu ise yaptığınız çalışmaları kaydetmenizi sağlar. Kaydettiğiniz çalışmaların tarih ve coğrafi bilgileri de kaydedilir.

Uygulamayı ücretsiz olarak kullanabileceğiniz gibi, dilerseniz 0.99 $ bağış yaparak uygulama üzerindeki reklamları görmekten kurtulabilirsiniz. Akıllı cihazlarınızı bir ışık ölçere dönüştürebileceğiniz Pocket Light Meter uygulamasını, bir fotoğrafçıysanız veya fotoğraf düzenlemeleri ile ilgili biri iseniz kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.