Police Chase Race 1.0.1 (ios)

Police Chase Race

Police Chase Race
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Police Chase Race, BoomBit'in iOS platformuna özel çıkardığı yeni yarış oyunu.

Police Chase Race, iOS cihazların yanı sıra Apple TV’de de oynanabilen beceri – refleks oyunlarıyla karşımıza çıkan BoomBit’in yeni oyunu. Aynı anda iki arabayı kontrol etmemizi isteyen oyunda aksiyon dozu hiç düşmüyor.

Crossy Road oyununu anımsatan minimal görsellere sahip yarış oyununda adından da tahmin edeceğiniz üzere bir kovalamaca hakim ve oyunun daha başlangıcında aksiyona giriyoruz. Tabii ki ilk etapta kısa bir öğrenme süreci bizleri karşılıyor. Hemen bitse de başlasa dediğimiz bu modu geçtikten sonra yarışa başlıyoruz. Aynı anda iki arabayı birden kullanmamız isteniyor ki bunu başarmak yolda türlü engeller olduğundan hiç kolay olmuyor.

Kontrolümüze verien arabalar kendiliğinden yol aldığından bize gerektiği zamanda ayırarak engelleri aşmak kalıyor. Yan yana giden arabaları ayırmak için ekranın herhangi bir noktasına basılı tutuyor, bıraktığımızda da bitişik gitmeye devam ediyoruz ancak çoğu kez ayrı gidiyoruz.

Tek parmakla rahatlıkla oynanabilecek yarış oyununda çoklu oyuncu modu da unutulmamış. Ancak dünya genelinde yarışçılarla eş zamanlı yarışma seçeneği de sunulmuyor.

YORUMLAR