Pool

Pool
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pool, iPhone ve iPad'inizde tek başınıza ve arkadaşlarınıza karşı 8 top Amerikan bilardo oynamanıza izin veriyor.

Pool, iOS işletim sistemli iPhone ve iPad’inizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz en iyi 8 top Amerikan bilardo oyunlarından biri. Mobilde bilardo oyunu oynamak ne kadar keyif verir tartışılır lakin kendinize bir ortak bulamadığınızda veya sırf bilardo oynamak için dışarı çıkmak istemediğinizde bu oyunu indirip hevesinizi alabilirsiniz.

Sadece 8 top Amerikan bilardo oyununu sunan Pool’u benzerlerinden ayıran ve popüler yapan en büyük özelliği birçok oyun modu sunması. Oyunda gerek tek başınıza gerekse de arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz çok sayıda oyun seçeneğiniz var. Tek başınıza antrenman yaparak oyuna alışabileceğiniz pratik modu, dilediğiniz bir arkadaşınızı karşınıza alabileceğiniz yerel çoklu oyuncu modu, güçlü yapay zekaya karşı maçlara çıkabileceğiniz tek oyuncu modu, istekayı ne kadar iyi kullandığınızı ölçen mini oyunlar Pool’da yer alan seçenekler arasında. Tek eksik gerçek oyuncuların katıldığı turnuvalar olmuş.

Bilardo oyunu deyince birçoğumuzun oyun modlarından sonra sorguladığı şey oynanabilirliktir. Pool, oynanabilirlik yönünden de oldukça başarılı. İstekayı rahatlıkla hareket ettirebiliyor, çok ince vuruşları dahi zorlanmadan yapabiliyorsunuz. Topun hangi noktasına vuracağınızı ve hızını dahi seçebiliyorsunuz. İster ufak ekranlı bir telefonda isterseniz de tablette oynayın; her ekranda keyifli oynanış sunuyor.

Snooker, 3 top bilardoya göre daha fazla oynanan 8 top Amerikan’ı mobil cihazımıza taşıyan Pool, cihazda da fazla yer kaplamıyor.

Pool Özellikleri:

  • 8 top Amerikan bilardo
  • Ayarlanabilir yapay zekaya karşı oynanabilen tek oyuncu modu
  • Tekil pratik yapma seçeneği
  • Çok sayıda oyun modu
  • Hesaplama gerektiren farklı atışlar içeren mini oyunlar
  • Yerel çoklu oyuncu desteği
  • Hassas kontroller

YORUMLAR